tel.: 509 553 606 tel.: 16 627 10 42 masterclean.service@wp.pl
 

 Oferta

 

 Chodziki

Model GW 120 Home

Wszystkie modele chodzików, jak żadne inne odciążają personel, nie potrzeby jest wózek inwalidzki czy też innne zabezpieczenia pasami, przez co osobom mających problemy z poruszaniem się podnoszą jakość życia.

Chodziki zapewniją wszechstrone bezpieczeństwo przed upadkiem osobom niepełnosprawnym,  dzięki czemu są bodźcem, zachęta do stawiania samodzielnie kroków, stawania się bardziej ruchliwym, mobilnym.

Wszystkie modele dla osob ważących do 150 kg mogą być indywidualnie dopasowane do wzrostu dzięki regulacji wysokości.

W każdej chwili pacjent może wykorzystać siedzenie, aby usiąść, odpocząć. Nabrać sił przed kolejną próbą samodzielnego chodzenia.

Dodatkowe zabezpieczenia stanowi pasek połączony z siedziskiem chroniący przed upadkiem oraz poręcz zamykana z przodu.

Dodatkowe opcje:
- GSB- stolik terapeutyczny
- GIH- uchwyt przytrzymujący  pojemnik z płynami  np. kroplóka
- GFT- podnóżek pod nogi
 

GW -120 z dodatkowym zabezpieczeniem przed przewróceniem

Dzięki podwójnej ramie chodzik ten jest optymalnie zabezpieczony przed przewróceniem się, w związku z tym polecany jest osobom hipetaktywnym.

GW- 120 Maxi

GW- 120 Maxi przeznaczony jest dla osób ważących do 200 kg!

GW-120 Mini

GW-120 Mini przeznaczony jest dla osób o wzroście poniżej 1,6 m

Combo Walker

Combo Walker

przyrząd ten jest idealny do stosowania zmienych ćwiczeń  stawiania kroków, siadania. Osoba może zeprzeć się z przodu. Wysciełane nałokietniki są tak ułożona, aby ręka od nadgarstka do łokcia była optymalnie zabezpieczona przed zsunieciem się.
W przypadku potrzeby dodatkowego zabezpieczenia istnieje możliwość wykorzystania siedziska. Osoba może usiąc odpocząć. Można zmienić ustawienie wysokości ramy do której przymocowane są paski do siedziska: do 1120 mm do 1270 w 25 mm odstępach.