tel.: 509 553 606 tel.: 16 627 10 42 masterclean.service@wp.pl
 

 Oferta

 

 Sprzęt do oddziałów szpitalnych

Wózki oddziałowe

Wózki oddziałowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie ulega korozji. Są odporne na środki dezynfekcyjne i łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu oddziałowe wózki pozostają estetyczne przez wiele lat. Oddziałowe wózki są dostępne w wielu różnych wariantach pod względem ilości półek oraz dodatkowych opcji - na przykład do niektórych istnieje możliwość dołączenia wózka na brudną bieliznę.
Istnieje także możliwość zakupu nawet trzech lub czterech pojemników, które posiadają zamontowane pedały do otwierania pokryw. Niektóre modele dysponują także możliwością łączenia, jak i rozłączania obu wózków - takim modelem jest chociażby MC 322. Oddziałowe wózki szpitalne posiadają kółka z zakresem ruchu 360°, co przyczynia się do łatwiejszego manewrowania nawet w wąskich korytarzach. Takie oddziałowe wózki znacząco ułatwiają pracę pielęgniarek, które będą mogły poukładać sobie różne akcesoria szpitalne na półkach wózka - odwiedzając przy tym więcej pokoi szpitalnych.


Model MPC 253 - wózek z trzema półkami, rozmiar 2 Model MPC 353 ESP - wózek z trzema półkami, rozmiar 3 - dodatkowo oddziałowe wózki tego rodzaju posiadają pojemnik na emulsje.

 

Model wózków

Model MC 230 FP WSW- wózek z 3 półkami w rozmiarze 1 z wózkiem na brudną bieliznę Na wyposażeniu: - worek, - pedał do otwierania pojemnika na brudną bieliznę - FP - system złączek, możliwość połączenia lub rozłączenia obu wózków - KP

Model MC 332 ESP FA FP KP HSP 2 WSW nowoczesny wózek z 3 półkami, które zasłonięte są materiałem syntetycznym zamocowanym na rolkach, tutaj kolor laguna. Rozmiar wózka 2, 2 pojemniki na brudną bieliznę Na wyposażeniu: - 2 worki, - 2 pedał do otwierania pojemnika na brudną bieliznę - FP - system złączek, możliwość szybkiego połączenia lub rozłączenia obu wózków - KP - dozownik emulsji, możliwość przesunięcia na poręczy ESP

MC 640 FP, WSW - wózek z 4 półkami, rozmiar 2, 2 worki na brudną bieliznę. Posiada dodatkowe opcje: -2 worki, 2 pedały Wózek dostępny jest również z trzema półkami jako MC 630.

Brudniki

Atrakcyjna, nie powodująca chałasu w porównaniu ze standardowymi systemami alternatywa zbierania brudnej pościeli, bielizny
Pojemniki mogą być wykonane na jeden lub wiecej worków.
Rodzaje worków:
-WSW- wykonany z poliestru
-WSD- materiał wodoodporny, który nie przecieka. Przeznaczony dla bardzo przemoczonej brudnej bielizny, pościeli
- WSH dla modeli SLH lub WSX dla modeli SLX- duży worek wykonany z materiału z zamkien błyskawicznym, może ułatwiać wyjęcie worków plastikowych.

Model SLH 021 FP WSW - prosty wózek z jednym workiem.
Pojemnik otwierany za pomocą pedała nożnego. Wózek stoi stabilnie, ponieważ każdo kółko wyposażone jest w hamulec.
Model SLH 022 FP WSW - dwa pojemniki, pedał do otwierania pokrywy


Model SLH 024 FP 2WSW 2WSD - cztery pojemniki, dwa worki WSW, dwa worki WSD, pedały do otwierania pokrywy
Model SLX 032 FPX WSX - JUMBO każdy z tych worków mieści 180 l. Mogą stanowić osłonę dla worków plastikowych. Modele moga być wyposażone w pedał do otwierania pokrywy (FPX)
Model SLX 031 FPX WSX - prosty model, wyposażony w FPX.
 

Szafki odziałowe

Wózki /szafki odziałowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, połączone jest z takimi materiałami jak drewno dostępne w wielu ciepłych, ładnych kolorach.
Dzieki systemowi złączek mogą być do nich doczepione wózki oddziałowe,  wózki na brudną bieliznę.

Model MPC 370
ta wielofunkcyjna szafka oddziałowa jest zwrotna łatwa w przesuwaniu, ale jednoczesnie stabilna dzięki ramon zapobiegajacym zderzanie się.
Wyróżnia się bardzo ładnymi kolorami. wysuwana szuflada jest w standardzie
   
Opcje:
- pojemnik na płyny -ESP
- system złączek -KP
Model MDC 100


Model MDC 110Model MDC 400