tel.: 509 553 606 tel.: 16 627 10 42 masterclean.service@wp.pl
 

 Oferta

 

 Windy do wanny Diamantlift

Windy do wanny "Diamantlift"

Winda do wanny Diamandlift
Winda do wanny Diamandlift
Czy chcieliby Państwo móc ciszyć się relaksującą, kojącą kąpielą, ale wejście do wanny stanowi problem nie do pokonania? Dzięki naszej pomocy nie muszą Państwo rezygnować z tej przyjemności. Winda do wanny z naszego sklepu ułatwi codzienną kąpiel, sprawiając, że stanie się ona całkowicie miłym doznaniem.
Dlatego mamy do zaoferowania mobilne urządzenie, które można zabrać ze sobą. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia dbanie o higienę podczas przemieszczania się. Winda do wanny może być stosowana zarówno dla potrzeb prywatnych, jak i w szpitalach, czy sanatoriach.
Winda do wanny „Diamantlift” to produkt stworzony specjalnie dla Państwa - za pomocą naciśnięcia guziczka w pilocie będziecie Państwo powoli opuszczani, jak również podnoszeni w górę po zakończeniu kąpieli. Taka możliwość skutecznie odciąży opiekunów czy pielęgniarki, które równocześnie pomagają grupie pacjentów.
Windy do wanien są łatwe w obsłudze i pasują do każdej łazienki oraz także będą kompatybilne z każdym typem wanny. Dochodzą do samego dna wanny, pozwalając dodatkowo na zmniejszenie zużycia wody. Korzystając z wanien, posiadają Państwo pełną swobodę ruchów bez ograniczeń na przykład przez plastikowe elementy. Jeśli są Państwo zainteresowani - oferujemy produkt niemiecki w różnych wariantach.
Winda do wanny nie wymaga żadnego montażu, czy instalacji elektrycznej. Wystarczy jedynie nałożyć ją bezpośrednio na wannę i gotowe! Łatwość konstrukcji polega na tym, że winda do wanny nie rusza się dzięki przyssawkom. Windy dostępne są również z ruchomym oparciem.
 
Winda do wanny Diamandlift

 

VIDEO

 

 

Sposób działania:

Winda do wanny DiamandliftWinda do wanny DiamandliftWinda do wanny Diamandlift